Τα παιδιά του παιδικού σταθμού τιμώντας τα έθιμα και τις παραδόσεις ζύμωσαν Λαζαράκια και έφτιαξαν τον Λάζαρο με κουτάλες και λευκές πετσετούλες.Και του χρόνου.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.αποδοχήμη αποδοχή
Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας οποιαδήποτε στιγμή χρησιμοποιώντας το κουμπί Ανάκληση συγκατάθεσης.Ανάκληση συγκατάθεσης